مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان مرکزی تأسیس شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۴
مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان مرکزی به عنوان بیست و هشتمین شعبه مجتمع ایثار با حضور حمیدرضا پورحاج رضایی مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار تأسیس شد.
مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان مرکزی تأسیس شد
 
به گزارش «ایثار» مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار در مراسم تأسیس مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان مرکزی، کیفیت ساخت مجتمع توانبخشی ایثار استان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با تاسیس و افتتاح این پروژه می‌توان خدمات شایسته‌ای به جامعه ایثارگران و حتی عموم مردم ارایه داد.
حمیدرضا پورحاج رضایی با اشاره به سخنان حجت الاسلام والمسلمین شهیدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران مبنی بر اینکه مجتمع ایثار در استان ها، هدیه ای از سوی بنیاد به عموم مردم استان است، اظهار داشت: امام خمینی (ره) در فرمان تأسیس بنیاد شهید دو محور اصلی خدمات‌رسانی معیشتی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را برای بنیاد ترسیم کرده‌اند و مجتمع های ایثار نیز هم نوعی خدمت است و هم مروج فرهنگ ایثار و شهادت محسوب می‌شوند.
وی همچنین گفت: این تاسیس به معنای افتتاح پروژه نیست بلکه فرایندی جهت تسریع در افتتاح آن است و مجتمع ایثار مرکزی بیست و هشتمین شعبه مجتمع ایثار است که با توجه به موقعیت خوب جغرافیایی و سازه مطلوب از بهترین ها محسوب می شود .
در این مراسم طی حکمی از سوی مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار، مرتضی انصاری فر به عنوان رئیس شورای استانی موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار استان مرکزی منصوب  و قربانعلی جدیدی هم به عنوان سرپرست مجتمع و ابراهیم نصیری جانباز و آزاده هشت سال دفاع مقدس  هم به عنوان نماینده ایثارگران و  عضو این مجتمع معرفی شدند.
مرتضی انصاری فر مدیرکل بنیاد مرکزی نیز در این مراسم گفت: این مجتمع می‌تواند خدمات مؤثری را به خانواده‌های شهدا و ایثارگران ارائه دهد و با توجه به فضای خوبی که در اختیار دارد، در استان بی‌نظیر است.
انصاری فر خاطرنشان کرد: موسسه ایثار به دنبال درآمد زایی نیست و سعی در بهبود وضعیت روحی ایثارگران و به روزآوری امکانات و تجهیزات مراکز خود و تطابق آنها با استاندارهای معین شده دارد به طوری که امسال تلاش مضاعف خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم سطح خدمات خود را ارتقا داده و در این زمینه مدیریت جهادی را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم.
وی تاکید کرد: تأسیس و افتتاح و راه اندازی این پروژه نه تنها می تواند نیازهای ورزشی و توانبخشی جانبازان معظم استان مرکزی را برطرف کند بلکه کمک شایانی در بالا بردن سرانه ورزشی منطقه تحت پوشش را خواهد داشت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 306759