پدر سردار شهید ماندنی جرنگ به فرزند شهیدش پیوست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۳
حاج محمدعلی جرنگ پدر سردار شهید ماندنی جرنگ از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس شهرستان بهمئی دارفانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از بهمئی ،حاج محمدعلی جرنگ پدر سردار شهید ماندنی جرنگ از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس شهرستان بهمئی دارفانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
پاسدار شهید ماندنی جرنگ در سال 1342 در خانواده ای مذهبی در روستای بیدزرد از توابع بخش مرکزی شهرستان بهمئی به دنیا آمد . وی پس از پایان تحصیلات به عضویت سپاه پاسداران درآمد.
پاسدار شهید ماندنی جرنگ به عنوان فرمانده یکی از گروهان های عملیاتی به تاریخ 11/12/1362 در جزیره مجنون به شهادت رسید
در روستای بیدزرد دو شهید به نام های شهید عبدالحسین جرنگ و ماندنی جرنگ آرام گرفتند
در پی درگذشت حاج محمدعلی جرنگ پدر سردار شهید ماندنی جرنگ فرمــانده ناحیــه مقــاومت بسیــج سپــاه شهــرستان بهمئـــی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بهمئی طی پیام های جداگانه ای مصیبت وارده را تسلیت گفتند
 متن پیام "سرگــرد پاسدار باقر پسنـــده فرمــانده ناحیــه مقــاومت بسیــج سپــاه شهــرستان بهمئـــی "  به شرح زیر است:
انا لله و انا الیه راجعون
خانواده محترم شهید گرانقدر
سلامٌ علیکم
پدران والامقامی که در راه رضای معبود از بهترین سرمایه‌های خویش گذشتند و فرزندان عزیز خود را در راه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار نمودند، اسوه‌های ایثار و نمونه‌های برتر استقامت و فداکاری هستند.
مرحوم «حاج محمدعلی جرنگ» پدر شهید سرافراز «ماندنی جرنگ» ندای حق را لبیک گفت و به سوی معبود خویش شتافت. به روح این سفرکرده به ملکوت و ارواح تابناک فرزند شهیدش درود می‌فرستم.
ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم، از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت دارم. ان‌شاءالله روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور  شهیدان محشور و هم‌جوار گردد.
 سرگــرد پاسـدار باقر پسنــده
فرمانده ناحیـه مقــاومت بسیــج، سپاه شهرستــان بهمئــی
------------------------------------
بسم اله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
خانواده محترم پاسدار شهید ماندنی جرنگ سلام علیکم
پدران والامقامی که در راه رضای معبود از بهترین سرمایه‌های خویش گذشتند و فرزندان عزیز خودرا در راه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار نمودند، اسوه های ایثار و نمونه‌های برتر استقامت و فداکاری هستند.
اکنون با خبر شدیم مرحوم حاج محمدعلی جرنگ پدر شهید معزز ماندنی جرنگ پس از سالها صبر و بردباری ندای حق را لبیک گفت و بسوی معبود خویش شتافتند ،که به روح این سفر کرده به ملکوت و ارواح تابناک فرزند شهیدش درود می فرستم . لذا اینجانب ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم از پروردگار متعال علو درجات برای آ ن عزیز سفر کرده و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسئلت دارم .انشاءالله روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین ع محشور گردد .
با احترام
حجت اله فروزی
خادم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در شهرستان بهمئی
کد مطلب: 306778