ضرورت همکاری دستگاه‌های اجرایی در برگزاری یادواره شهدای کهگیلویه و بویراحمد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۶
معاون سیاسی امنیتی و فرهنگی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت همکاری دستگاه‌های اجرایی در برگزاری یادواره شهدای استان تأکید کرد.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج، احد جمالی در نشست هماهنگی پیگیری مشکلات ایثارگران استان تاکید کرد که سهمیه اشتغال جامعه ایثارگران در همه دستگاه‌های اجرایی براساس قانون باید اجرا و عملی شود.
وی اظهار داشت با احصاء اداراتی که نیرو نیاز دارند می توان بخشی از مشکلات جامعه ایثارگران که با مشکلات اشتغال روبرو هستند را حل کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به موضوع برگزاری یادواره شهدا تاکید کرد و گفت: دستگاه های اجرایی، نهادها و سازمان ها یادواره شهدای خود را به طور اختصاصی برگزار کنند.
احد جمالی تصریح کرد: برگزاری یادواره یک هزار و ۳۶ شهید در استان را داریم و در این خصوص همه دستگاه همکاری لازم را داشته باشند.
معاون سیاسی امنیتی و فرهنگی استانداری افزود: هرگونه مصوباتی که در جلسات بخصوص در حوزه ایثارگران داریم براساس قانون بوده و باید اجرا و عملی شود.
جمالی تاکید کرد: مصوبات باید مدت زمان مشخص داشته باشد و در این مدت پیگیری لازم برای عملی شدن آن انجام گیرد تا چنانچه در جایی مشکل و موانعی پیش آمد بتوان آن را برطرف کرد.
وی یادآور شد: مصوبات جلسات تکلیفی قانونی و در توان دستگاه برای اجرا هستند و معطل ماندن، تعلل و عدم اجرای آن هیچ توجیهی ندارد.
انتهای پیام
کد مطلب: 306875