دیدار با ایثارگران باعث تقویت روحیه خدمت در مسئولان می‌شود
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳
مدیر کل بنیاد ایلام با اشاره به اینکه دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران باعث تقویت روحیه خدمت در مسئولان می شود، تصریح کرد: مسئولان در دیدار با جانبازان انگیزه بیشتری برای خدمت صادقانه به نظام کسب می کنند.
دیدار با ایثارگران باعث تقویت روحیه خدمت در مسئولان می‌شود
 
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده روز چهارشنبه 27 شهریور ماه، در دیدار با جانباز 60 درصد «مسعود شادمان»، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، گفت: سلسله دیدارهایی که با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران صورت می گیرد، در راستای تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره شهدا و جان‌فشانی‌های ایثارگران جان‌برکف عرصه هشت سال دفاع مقدس است.
مدیر کل بنیاد ایلام به بیان خاطراتی از جنگ تحمیلی و شهدای دفاع مقدس پرداخت و افزود: در دوران جنگ، شهدایی نظیر شهیدان غیوری زاده ها و بسطامی ها، با اخلاق نیک، پسندیده و خدایی، الگوی رزمندگان در جبهه ها بودند و با روحیه ایثارگری خود، به استقبال شهادت شتافتند.
وی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران باعث تقویت روحیه خدمت در مسئولان می شود، تصریح کرد: مسئولان در دیدار با جانبازان با دیدن روحیه شاداب و انگیزه والای این عزیزان که بخشی از جسم خود را تقدیم اسلام و نظام کرده اند، انگیزه بیشتری برای خدمت صادقانه به نظام کسب می کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 307106
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...