سرفرازی ایران اسلامی در امتداد‌ ایثارگری‌های رزمندگان است
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵
استاندار البرز گفت: اکنون سرفرازی ایران اسلامی در منطقه و جهان در امتداد رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت توسط آن نسل ارزشمند است.
سرفرازی ایران اسلامی در امتداد‌ ایثارگری‌های رزمندگان است
 
به گزارش «ایثار»، عزیزالله شهبازی در نخستین نشست هماهنگی شورای پیشکسوتان دفاع مقدس استان که روز پنجشنبه در حوزه استاندار برگزار شد، گفت: اکنون سرفرازی ایران اسلامی در منطقه و جهان در امتداد رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت توسط آن نسل ارزشمند است.
وی ادامه داد: جمهوری اسلامی در دوران دفاع مقدس سختی‌ها و مرارت‌های بسیاری را متحمل شد ولی اجازه نداد که حتی یک وجب از خاک کشور به دست دشمنان تسخیر شود.
شهبازی با بیان اینکه تمامی طبقات اجتماعی در بروز و ظهور انقلاب اسلامی سهم داشتند، گفت: در مطالعه‌ای که در اوایل انقلاب به دستور بنیان‌گذار کبیر انقلاب در خصوص انقلاب‌های جهان صورت گرفت، طی گفتگو با یکی از پیشکسوتان انقلاب در نیکاراگوئه، پرهیز از ایجاد شکاف بین نسل‌های انقلاب و حفظ احترام به پیشکسوتان جنگ توصیه‌شده بود.
وی افزود: تمامی کسانی که در جریان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نقش‌آفرینی کردند، هر زمان که نظام و کشور نیاز به وجودشان داشته، با تمام توان وارد میدان شده و تجارب ارزشمند خود را در اختیار جوانان گذاشتند.
استاندار البرز اضافه کرد: همراهی رسانه‌ها برای تبیین جایگاه دفاع مقدس و نقش روایتگران این برهه بسیار مؤثر است چراکه با روایت این دوران، فرهنگ ایثار و شهادت ترویج پیدا می‌کند.
شهبازی افزود: در هفتم مهرماه امسال شورای پیشکسوتان دفاع مقدس در تمامی شهرستان‌های البرز برگزار می‌شود. از رسانه‌ها و به‌ ویژه صداوسیمای مرکز البرز انتظار می‌رود اطلاع‌رسانی لازم را در راستای برگزاری این رویداد مهم داشته باشند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 307125
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...