دوران دفاع مقدس دوران دفاع از ارزش‌ها است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز دوران دفاع مقدس را دوران دفاع از ارزش‌ها دانست و گفت: دوران هشت‌ساله‌ دفاع مقدس پشتوانه‌ قوی و استواری برای آینده کشور است.
دوران دفاع مقدس دوران دفاع از ارزش‌ها است
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در حاشیه‌ مراسم رژه‌ نیروهای مسلح استان البرز با اشاره به نقش خانواده‌های شهدا در دفاع مقدس، گفت: نقش خانواده شهدا در پیروزی کشور در هشت سال دفاع مقدس بسیار با اهمیت بود و اگر این از خود گذشتگی‌ها و روحیه ضد استبدادی و استکباری در میان آنان نبود، امروز ما طعم شیرین آزادی را نمی‌چشیدیم.
وی خانواده‌های شهدا را ستون‌های انقلاب دانست و گفت: امروز تکریم از خانواده‌های شهدا تکریم ارزش‌های انقلاب است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه دوران دفاع مقدس را دوران دفاع از ارزش‌ها دانست و گفت: دوران هشت‌ساله‌ دفاع مقدس پشتوانه‌ قوی و استواری برای آینده کشور است.
وی افزود: هرگونه تلاش برای بزرگداشت این هفته، یک سرمایه‌گذاری مطمئن برای آینده این کشور است و نمایشگر این‌که ما ملتی هستیم که چنین تجربه بی‌نظیر و استثنایی در طول تاریخ بشریت را فراموش نمی‌کنیم و از آن دریای بیکران، می‌توانیم تا سالیان سال، نهال‌های تشنه و جوان کشور را آبیاری کنیم.
رستمیان گفت: همه می‌دانند دفاع مقدس یک برخورد نظامی نبود بلکه برخورد آرمان‌های ملت ایران اسلامی با دشمنان بود که با مجاهدت‌های شهدا، ایثارگران، خانواده‌های معظم شهدا و بصیرت و مقاومت ملت ایران شکل گرفت. اینک رسالت ما در عصر کنونی دفاع از ارزش‌های دفاع مقدس و ایستادگی در برابر هجمه‌های دشمنان است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 307320
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...