هفته دفاع مقدس در تمام ابعاد اجتماعی دارای اهمیت است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۹
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران اظهار داشت: هفته دفاع مقدس که با ایثار و فداکاری بسیاری از رزمندگان اسلام همراه بود، از اهمیت ویژه‌ای در زمینه‌ها و ابعاد مختلف برخوردار است و در همین راستا نیز باید این ایام ارزشمند را پاس داشت.
هفته دفاع مقدس در تمام ابعاد اجتماعی دارای اهمیت است
 
به گزارش «ایثار»، هم‌زمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس آیین تجدید میثاق کارکنان بنیاد شهرستان‌های استان تهران با شهدای گمنام شهرری با حضور عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران برگزار شد.
مرتضوی در حاشیه این مراسم با اشاره به اهمیت ویژه دفاع مقدس و نقش به سزای این دوران در پیروزی‌های انقلاب اسلامی اظهار داشت: هفته دفاع مقدس که با ایثار و فداکاری بسیاری از رزمندگان اسلام همراه بود، از اهمیت ویژه‌ای در زمینه‌ها و ابعاد مختلف برخوردار است و در همین راستا نیز باید این ایام ارزشمند را پاس داشت.
وی تصریح کرد: دفاع مقدس بسیاری از مؤلفه‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، نظامی و اقتصادی و غیره را تحت تأثیر خود قرار داده و مردم نیز باید اهمیت و ارزش این ایام را به‌ درستی درک کنند.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران خاطرنشان کرد: توجه به توانمندی‌های داخلی، باور داشتن ظرفیت درونی انقلاب اسلامی و اتکا به توانایی و استعداد جوانان از جمله نگرش‌ها و بینش‌های اساسی در راستای پیشرفت در جامعه است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 307353
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...