داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
برگزاری جلسه کمیته هفته دفاع مقدس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۵
برگزاری جلسه کمیته هفته دفاع مقدس
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز یکشنبه مصادف با 31 شهریور ماه 98 جلسه برنامه کمیته هفته دفاع مقدس اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان در اتاق فکر این اداره کل برگزار گردید . که در این جلسه پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با عرض تبریک و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت : هفته دفاع مقدس یک هفته معمولی نیست بلکه هفته ای برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل چهارم جامعه است ، کسانی که دوران جنگ و دفاع مقدس را ندیده اند ، بدانند که جوانان دیروز و پیشکسوتان امروز شهدا ، جانبازان و ایثارگرانی که در راه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، جان خود رادر طبق اخلاص گذاشته اند . چه حماسه های را درآن روزگار آفریدند .
وی گفت :هفته دفاع مقدس در واقع نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخار است ملت ایران دردفاع از حریم این سرزمین است . روزهایی که رشادت های جوانان برومند انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردم و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می توان هر دشمن را به ورطه نابودی و شکست کشاند .
وی در خاتمه سخنانش تجلیل و تکریم از خانواده های شهدا – مراسم میهمانی لاله – برگزاری مسابقات فرهنگی – نواختن زنگ ایثار و مقاومت در مدارس شاهد از برنامه های مهم این اداره کل در این ایام برشمردند .

انتهای پیام ./
کد مطلب: 307369
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...