داخلی صفحه قم خبر
 
​زنگ ایثار در مدرسه شاهد اشراقی قم به صدا درآمد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۵
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید زنگ ایثار با حضور استاندار قم و مدیرکل بنیاد شهیدو امور ایثارگران و جمعی از مسوولان و خادمان شهدا در مدرسه دخترانه شاهد اشراقی قم به صدا در آمد.
​زنگ ایثار در مدرسه شاهد اشراقی قم به صدا درآمد
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، استاندار قم در این مراسم گفت: توسعه پایدار با تربیت نیروی انسانی میسر است و مهمترین رکن این تربیت آموزش و پرورش است، آموزش و پرورش باید در کنار سایر نهادها چون خانواده و دین هم افزایی نمایدتا به توسعه پایدار دست یابیم.
دکتر سرمست افزود: انسان هرچه پیشرفت علمی داشته باشد به معنویت بیشتر نیاز دارد اگر در کنار رشد علمی به اخلاق و معنویت توجه نشود توسعه محقق نمی شود، باید بین آموزه های دینی در خانواده و مدرسه پیوند باشد تا تربیت نیروی انسانی توسعه محور باشد.
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران نیز در ابتدای این مراسم ضمن خیر مقدم به دانش آموزان و گرامی داشت آغاز سال تحصیلی و تقارن آن با هفته دفاع مقدس تاکید کرد: نیروی انسانی تربیت یافته در مکتب اسلام سرمایه ارزشمند نظام اسلامی است.
سردار سید جواد هاشمی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا بیان داشت: شهدا مشق عشق را در جبهه ها داشتند و معبرها را برای نسل های انقلاب گشودند نسل امروز برای حفظ دستاورد های شهدا باید ادامه دهنده راه ایشان باشند.
سردار هاشمی بعد از مدرسه دخترانه متوسطه اول شاهد اشراقی با حضور در دبستان امیر کبیر آغاز سال تحصیلی را گرامی داشت.  
 
کد مطلب: 307526
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...