داخلی صفحه مازندران خبر
 
پیام تسلیت مدیر کل بنیاد مازندران در پی شهادت جانباز شهید ابراهیم شیخی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۱
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پی شهادت جانباز شهید ابراهیم شیخی پیام تسلیتی به شرح ذیل صادر نمود.
 
خانواده معزز جانباز شهيد والا مقام ابراهیم شیخی
سلامٌ علیکم
شهادت،نقطه اتصال مسير تقرب الی الله كه صرفا اين مسير مختص شهداست آنانی كه به مصداق آيه شريفه((عند ربهم يرزقون)) با طی طريق معنوی خود هادی شدند و شفاعت گر روز جزا و به همين جهت در يك داد و ستد سرشار از منفعت با خالق متعال هميشه جاودان ماندند و چراغ راه آيندگان تا حجت را بر قائدين تمام نمايند.
شهدا در اين برهه از زمان به ما آموختند خط سرخ شهادت همواره جوشان است و اگر ملتی بخواهد سربلند و به خودش ببالد و عزت و سرافرازی خود را صيانت نمايد بايد از جان مايه بگذارد و تا فخر و بالندگی را به ارمغان بگذاردكه، مصداق اين اوصاف جانباز سرافراز شهيد ابراهیم شیخی است.
رشادت و دلاور مردی اين شهيد والا مقام که از مردان الهی و از تبار عشق و با سرمایه معنوی و ارزشمند حضور در عرصه دفاع مقدس و سپس تحمل دردهای دوران جانبازی به شهادت رسید از ایشان نامی جاودان به يادگار گذاشت و عزت و سربلندی را برای خود، خانواده بزرگوار و ايران اسلامی به ارمغان آورد.
اينجانب شهادت جانباز شهيد ابراهیم شیخی را به پيشگاه حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی)،خانواده صبور و مردم شريف بويژه جامعه ايثارگری مازندران تسليت عرض می نمایم.
هدايت مظلومي
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران
کد مطلب: 307537
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور