داخلی صفحه کرمان خبر
 
مدیرکل بنیاد کرمان:
تکریم خانواده شاهد و ایثارگر یک اصل ضروری است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۵
مدیرکل بنیاد استان در دیدار با مدیر عامل هلال احمر استان کرمان گفت: تکریم و تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران وظیفه همه مسئولان است.
تکریم خانواده شاهد و ایثارگر یک اصل ضروری است
 
به گزارش ایثار کرمان، روز یکشنبه 31 شهریور 98 احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیادشهیدو امور ایثارگران استان با رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان در محل اداره کل هلال‌احمر دیدار کرد.
احمد گروئی در این دیدار گفت: تکریم و تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران وظیفه همه مسئولان است و امید که بتوانیم خدمتگزار آنان باشیم.
وی سربلندی ایران در همه عرصه‌های سیاسی و نظامی را مرهون خون شهدا دانست و بیان داشت: امروزه اگر موفقیتی در جامعه داریم به خاطر ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران است.
مدیرکل بنیاد استان با تأکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گفت: فرهنگ تکریم و تعظیم خانواده‌های شاهد و ایثارگر باید در بین مردم و مسئولین نهادینه شود و به‌عنوان یک اصل ضروری نسبت به آن اهتمام ویژه داشت.
فلاح در این دیدار با اشاره به حضور جمعیت هلال‌احمر در تمامی بحران‌ها و حوادث بیان کرد: تسکین آلام بشری و ایجاد آرامش در زمان حادثه یکی از اهداف اصلی جمعیت هلال‌احمر است.
وی با اشاره به یکی از اهداف جمعیت با عنوان تأمین احترام انسان‌ها افزود: آنچه امروز به‌عنوان آرامش و امنیت در کشور برخوردار هستیم به عزت خون شهداست و هلال‌احمر احترام به جایگاه و مقام شهدا را با همین هدف دنبال می‌کند.
وی با اشاره به خدمتگزاری جمعیت هلال‌احمر به خانواده شهدا خاطرنشان کرد: صبر، صلابت و بصیرت خانواده‌های شهدا، بهترین نمونه در ارائه علمی الگوی اخلاق و معنویت اسلامی در اقشار مختلف جامعه و حاکمیت این روح الهی در سطح جامعه است.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 307553