سامانه سجایای دانش‌آموزی آغاز به کار کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۶
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: سامانه سجایای دانش‌آموزی با حضور معاونان فرهنگی و آموزشی، توسعه مدیریت و منابع و حقوقی و امور مجلس بنیاد رونمایی شد و به طور رسمی از طریق ویدئو کنفرانس و در حضور مدیران کل بنیاد استان‌ها آغاز به کار کرد.
سامانه سجایای دانش‌آموزی آغاز به کار کرد
 
به گزارش «ایثار»، محمدعلی فقیه با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای تکمیل فازهای طرح سیرت، سامانه سجایای دانش آموزی با هدف اعمال صحت، سرعت، دقت و به روزرسانی تبادل اطلاعات آموزشی، مالی و تحصیلی دانش‌آموزان  شاهد و ایثارگر بین بنیاد و وزارت آموزش و پرورش طراحی شده تا ضمن رصد به‌موقع وضعیت تحصیلی این عزیزان و اعمال نظارت‌های لازم، برنامه‌ریزی دقیق برای ارائه خدمات شایسته به آنها صورت پذیرد.
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه افزود: این سامانه بخشی از «طرح سیرت» است که اطلاعات تحصیلی و آموزشی دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر را طبق تفاهم‌نامه فی مابین بنیاد و وزارت آموزش و پرورش در زمان‌های تعیین شده به اداره کل آمار و فن‌آوری اطلاعات بنیاد ارسال می‌کند تا در سیستم سجایای بنیاد بارگذاری شود.
وی در ادامه افزود: از ویژگی‌های طرح سیرت این است که اطلاعات تحصیلی به‌روز شده و امکان رصد تحصیلی سیستماتیک فراهم می‌شود.
فقیه در پایان از تلاش و اهتمام همه مسئولان و همکاران در اجرایی شدن این طرح ارزشمند و ساماندهی امور دانش‌آموزان طرح شاهد تشکر کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 307578
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور