ایثار جوانان و ملت ایران راهبردی برای کشورهای منطقه شده است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۳
استاندار البرز با اشاره به اینکه مقاومت و ایثار جوانان و ملت ایران در چهل‌ سالگی اول انقلاب اسلامی ایران راهبردی برای کشورهای منطقه شده است، گفت: دشمنان تلاش زیادی کرده‌اند تا مردم را نسبت به‌ نظام بدبین کنند اما مردم کشورمان سختی‌ها را تبدیل به فرصت کردند.
ایثار جوانان و ملت ایران راهبردی برای کشورهای منطقه شده است
 
به گزارش «ایثار»، عزیزالله شهبازی صبح امروز اول مهرماه در آیین بازگشایی مدارس که با حضور سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و دیگر مسئولان برگزار شد، گفت: با نهضتی که با مشارکت جوانان و دانش‌آموزان داشتیم کاخ ظلم ویران شد و در جنگ تحمیلی نیز با شعارهای انقلاب که استقلال و آزادی بود پیش رفتیم و اجازه تصرف حتی یک وجب از خاک ایران به دشمن را ندادیم. جوانانی مانند شهید فهمیده و بهنام محمدی را تقدیم کردیم که امام راحل (ره) از آن‌ها به‌ عنوان بزرگان جنگ یاد کرده‌اند.
استاندار البرز با اشاره به اینکه مقاومت و ایثار جوانان و ملت ایران در چهل‌سالگی اول انقلاب اسلامی ایران راهبردی برای کشورهای منطقه شده است، گفت: دشمنان تلاش زیادی کرده‌اند تا مردم را نسبت به‌ نظام بدبین کنند اما مردم کشورمان در سال‌هایی که گذشت سختی‌ها را تبدیل به فرصت کردند و امروز نماد مقاومت در میان کشورهای منطقه هستیم.
وی عنوان کرد: امید است که با شور و نشاط در میان جوانان، آینده درخشانی برای ایران اسلامی حاصل شود و با تکیه‌ بر فرهنگ عاشورایی و الگوبرداری از ایثار جوانان، بتوانیم همچنان مقاوم بمانیم و زمینه‌های عزت و پیروزی‌های مختلف در کشورمان حاصل شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 307616
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...