برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در شهرستان‌های استان تهران و کرمانشاه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۷
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در شهرستان‌های استان تهران و استان کرمانشاه خبر داد.
برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در شهرستان‌های استان تهران و کرمانشاه
 
به گزارش «ایثار»، حمیدرضا حبیب‌اللهی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی در شهرستان‌های استان تهران، گفت: این کمیسیون با حضور تیم تخصصی متشکل از 8 پزشک متخصص، دبیر و 2 کارشناس و با دعوت از 232 نفر از جانبازان متقاضی شرکت در کمیسیون در تاریخ 28 شهریورماه برگزار شد.
وی ادامه داد: در این کمیسیون از مجموع 232 نفر مدعوین، 168 نفر از جانبازان و متقاضیان در جلسات کمیسیون حضور یافتند و مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار گرفتند و 37 نفر از متقاضیان مشمول افزایش درصد جانبازی و 10 نفر نیز مشمول دریافت حق پرستاری تشخیص داده شدند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص کمیسیون پزشکی استان کرمانشاه نیز گفت: تیم تخصصی این اداره کل متشکل از 8 پزشک متخصص، دبیر و 2 کارشناس و همچنین دعوت از 422 نفر از جانبازان و متقاضیان شرکت در کمیسـیون پزشکی در روزهای 28 و 29 شهریورماه برگزار شد.
حبیب‌اللهی ادامه داد: در این کمیسیون از مجموع 422 نفر مدعوین، 350 نفر از جانبازان و متقاضیان در جلسات کمیسیون حضور یافتند و مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار گرفتند که در پایان 59 نفر مشمول افزایش درصد جانبازی و 15 نفر مشمول دریافت حق پرستاری تشخیص داده شدند.
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 307690
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...