دست فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد روی یک نقطه ضعف هنری
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۹
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد روی یک نقطه ضعف در حوزه فرهنگ و هنر استان دست گذاشت.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج سردار حمید خرمدل در نشست خبری پس از افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس در یاسوج به همت ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد با اشاره به خدمات مردم استان در هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: آن گونه که باید و شاید خدمات فرزندان شایسته استان در دفاع مقدس تبیین نشده است.
فرمانده سپاه فتح ادامه داد: در حوزه فرهنگی و هنری هر چند کارهای خوبی انجام شده اما د زمینه ساخت فیلم مربوط به دفاع مقدس از فرزندان استان اثر چندانی ندیدم به همین خاطر بسیاری از فرماندهان و رزمندگان استان به دلیل کم کاری‌ها ناشناخته مانده‌اند.
وی با قدردانی از اقداماتی که در حوزه چاپ و تالیف کتاب‌های دفاع مقدسی در استان شده افزود: در این زمینه خوب کار شده و اکنون تعداد 50 کتاب در دستور کار است.
خرمدل همچنین برگزاری یادواره‌های شهدا در استان را از دیگر اقدامات خوب دانست و گفت: اما باید فرماندهان و سرداران و رزمندگان استان را که گمنام بوده‌اند بیشتر به مردم و خصوصا جوانان معرفی کنیم.
وی این گمنامی شهدا و فرماندهان و و سرداران را تنها مختص به استان کهگیلویه و بویراحمد ندانست و گفت: برای مثال در بوشهر و در زادگاه شهید مهدوی بسیاری از جوانان و نوجوانان اطلاعاتی از این شهید شاخص و والامقام نداشتند.
پایان پیام
کد مطلب: 307711