یادواره شهدای دهستان راز برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۹
یاد و خاطره شهدای دهستان راز از توابع بخش مرکزی راز و جر گلان گرامی داشته شد.
یادواره شهدای دهستان راز برگزار شد
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی یادواره شهدای دهستان راز از توابع بخش مرکزی راز و جر گلان برگزار شد.
این یادواره با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) و مردم شهیدپرور شهرستان راز و جر گلان برگزار شد.
سرهنگ چمن فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) که به‌عنوان سخنران در این یادواره ایراد سخن کرد در سخنان خود به این نکته اشاره داشت که: در جبهه یک‌طرف آن حق بود که می‌توانست همه مکارم اخلاقی را دید، این‌ها زیبایی‌هایی بود که زینب سلام‌الله‌علیه آن را در عاشورا دید.
وی در ادامه افزود: اگر وفا می‌خواهید ببینید در عاشورا می‌توان دید، اگر بصیرت می‌خواهید ببینید و یا دلدادگی به ولایت می‌خواهید ببینید در عاشورا می‌توانید ببینید و مردان بزرگ ما در دفاع مقدس با تأسی از امام و سالار شهیدان تاریخ را تکرار کردند.
در پایان نیز سرهنگ چمن عنوان کرد: امیدوارم بتوانیم با بصیرت و عمل به تکلیف و شناخت وظایف خود سرباز خوبی برای ولایت باشیم و با عمل به سیره شهدا سربازی خود را به نایب امام زمان اعلام کنیم تا لیاقت سربازی در رکاب امام زمان (عج) را داشته باشیم.
در این یادواره نیز فرماندار شهرستان و مردم شهیدپرور راز و جر گلان نیز ارادت خود را به شهدا و ولایت اعلام نمودند.http://www.isaar.ir/images/docs/files/000307/nf00307747-2.mp4
 
 
کد مطلب: 307747