داخلی صفحه فارس خبر
 
دفاع مقدس گنجینه ای ناب از درس های آموزنده است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۴
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مرودشت در آیین بازگشایی و نواختن زنگ ایثار در مدارس این شهرستان اظهار داشت: دفاع مقدس گنجینه ای ناب از درس های آموزنده در حوزه معنویت، انسان سازی و آزادگی است که باید از آن در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بهره گیریم.
 
به گزارش ایثار از فارس ؛ همزمان با  هفته دفاع مقدس و آغاز سال جديد تحصيلي، زنگ ايثار در مدارس مرودشت نواخته شد.
 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مرودشت در این مراسم گفت: تقارن اولین روزهای ماه مهر با هفته دفاع مقدس، فرصتی است تا در این هفته دانش آموزان هرچه بیشتر با فرهنگ غنی ایثار و شهادت و ارزش ها و آرمان های والای شهیدان آشنا و مانوس شوند.
 محمد مهدی زارع بیان کرد: گنجینه ناب دفاع مقدس مملو از درس‌های آموزنده در حوزه معنویت، انسان سازی و آزادگی است و آشنایی نسل جوان جامعه با رشادت ها و ایثارگری‌های این دوران، یکی از سرمایه های کشور محسوب می شود و آموزش و پرورش و دیگر نهادهای فرهنگی جامعه مکلف هستند دانش آموزان را با این رشادت‌ها و ایثارگری‌ها آشنا کنند.
وی خاطر نشان کرد: داشتن ویژگی هایی چون شجاعت، ایثارگری، شهادت طلبی شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس مرهون تلاش والدین و معلم های آن ها بوده است و ما امروز باید قدردان زحمات بی‌دریغ این عزیزان باشیم.
 
کد مطلب: 307765
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...