داخلی صفحه قم خبر
 
همزمان با هفته دفاع مقدس
نشست فرماندهان بسیج ادارات در بنیاد شهید وامور ایثارگران برگزارشد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۷
همزمان با هفته دفاع مقدس، نشست فرماندهان و مسوولان پایگاههای بسیج ادارات استان قم با حضور مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران در محل این اداره کل برگزار شد .
نشست فرماندهان بسیج ادارات در بنیاد شهید وامور ایثارگران برگزارشد
 
 به گزارش ایثار واحد استان قم، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس در این جلسه گفت: افتخارات و پیشرفت های امروز نظام اسلامی مدیون جانبازی و شهادت رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس است.
سردار سید جواد هاشمی ادامه داد: دشمنان در طول هشت سال دفاع مقدس خیلی از موانع را زدند اما رزمندگان زده نشدند و ایستادگی کردند، اراده های استوار و ایمان های راسخ و ولایت مداری رزمندگان اسلام جبهه حق را در جنگی نابرابر با 33کشور دنیا به پیروزی رساند.
مسوول کمیته ایثارگران هفته دفاع مقدس استان قم تاکیدکرد: این شهادت ها و ایثارگری ها و حرکت در مسیر شهدا است که باعث شده تا امروز ما پیروز باشیم و انقلاب ما برای ملت های مسلمان و آزاده مایه دلگرمی و امید باشد و شاهد بیداری اسلامی در کشورهای اسلامی باشیم.
سردار هاشمی افزود: تشکیل بسیج 20 میلیونی از ارزشمند ترین اقدامات بود که از عنایات حضرت حق و به فرمان حضرت امام خمینی (ره) محقق گردید و تا امروز عامل بسیاری از موفقیت ها بوده است.
وی خاطر نشان کرد: امروز بعد از گذشت 40 سال از انقلاب و 33سال از جنگ تحمیلی بسیج مردمی با حضور نیروهای مخلص با ورود به عرصه های مخلتف توانسته سرمنشا بسیار از موفقیت ها و سازندگی ها در کشور باشد.
 
 
کد مطلب: 307834