اجتماع عظیم بسیجیان وزارتخانه‌ها و ادارات در ورزشگاه آزادی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۴
فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، صبح روز چهارشنبه سوم مهرماه، بسیجیان وزارتخانه‌ها و ادارات با حضور «گردان‌های بیت‌المقدس» و «گردان‌های کوثر» در سالن 12 هزار نفری آزادی اجتماع کردند.
اجتماع عظیم بسیجیان وزارتخانه‌ها و ادارات در ورزشگاه آزادی
 
 به گزارش «ایثار»، سرهنگ فریبرز خزایی این اقدام را در راستای انسجام‌بخشی، گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و اهتمام به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد و گفت: خاطره هشت سال دفاع مقدس همیشه باید در اذهان ملت ایران ماندگار باشد، رمز موفقیت کشور در آینده، زنده نگاه‌داشتن یاد و خاطره شهدا برای ملت ایران و نسل‌های آتی است.
وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر این‌که خاطرات دوران دفاع مقدس گنجینه‌ای برای نسل آینده است تصریح کرد: سازمان بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات باهدف نشان دادن اقتدار و قدرت رزمندگان و ملت بزرگ ایران، اجتماع بسیجیان را صبح روز چهارشنبه سوم مهرماه با حضور گردان بیت‌المقدس شامل برادران و گردان کوثر شامل خواهران در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی برگزار کرد.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد در پایان خاطرنشان کرد: در این گردهمایی بزرگ، فرماندهان ارشد نظامی و مسئولان سازمان بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات حضور داشتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 307895