جلسه معتمدین معین شهرستان مرند برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۳
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مرند در نشست معتمدین شهرستان گفت: مأموریت اعضای معتمدین معین و بنیاد در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال این فرهنگ به نسل جدید و آینده است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مرند، حسین داوری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مرند در جلسه شورای معتمدین معین، گفت: مأموریت اعضای معتمد معین و بنیاد در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال این فرهنگ به نسل جدید و نسل‌های آینده است.
وی بابیان این‌که اعضا شورای معتمدین یک ظرفیت بسیار ارزشمند برای بیان دیدگاه‌ها و نظرات جامعه ایثارگری است افزود: اولین خواسته و هدف ما کار فرهنگی می‌باشد و بیان خاطرات جبهه و جنگ و خاطرات شهدا به نسل جدید گام مؤثری در اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت می‌باشد.
داوری با تأکید بر ضرورت مشارکت اعضای معتمدین معین در برنامه‌های بنیاد گفت: یکی از اقدامات اساسی برقراری رابطه دوسویه میان بنیاد و معتمدین معین و ایثارگر است که از سالیان قبل وجود داشته و قدرت و ظرفیت بنیاد با داشتن معتمدین معین فعال افزایش پیدا می‌کند.
وی با گرامیداشت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و اشاره به اهمیت این هفته افزود: باید تمامی خانواده‌های شاهد و ایثارگر خصوصاً معتمدین معین با حضور حداکثری در این برنامه‌ها یاد شهدا را گرامی داشته و با آرمان‌های امام و رهبری تجدید بیعت نمائیم.
در ادامه این جلسه اعضای معتمدین معین نیز به بیان مشکلات و خواسته‌های خانواده‌های شاهد و ایثارگر پرداخته و مقرر گردید تا این مشکلات پیگیری گردد.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، مرند، معتمدین، معین
کد مطلب: 307924