داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
دیدار و سرکشی از خانواده شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۴
دیدار و سرکشی از خانواده شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، در راستای طرح تکریم و دلجویی از خانواده های شاهد و ایثارگر در دومین روز از هفته دفاع مقدس پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به اتفاق دکتر ذاکری مدیرکل منابع طبیعی استان از والدین شهید امیر دهقانی فورخورجی و مادر شهید معظم محمد رس در شهر بندرعباس دیدار نمودند .
پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید استان گفت : با تعامل و همکاری خوبی که با مدیران دستگاههای اجرایی داریم توانسته در دومین روز از دفاع مقدس از 70  خانواده شهید در شهر بندرعباس دیدار صورت پذیرد  .
این مقام مسئول افزود  : تک تک خانواده های شهیدان نشان افتخار بر سینه تاریخ و بشریت دارد و قله های افتخار ملت ایران هستند .
وی گفت : امروز دشمن خود را به فریبکاری متوسل کرده دشمنی که در استفاده سنگین از سلاح و سرنیزه در برابر اراده و عظمت ملت ایران شکست خورد و امروز می خواهد کل خاورمیانه را یکجا ببلعد ، امروز روز آگاهی بخش شهامت و امروز به فضل الهی مقاومت جانانه شما به عنوان الگو برای همه ملت ها تاثیر گذار بوده است .
پاکدامن افزود : اگر ملت ها در مقابل تجاوز و چپاول مستکبران ایستادگی و مقاومت می کنند همه و همه از دست آموزی جانبازان و ایثارگران است چرا که به الگوی تمام معنا تبدیل شده اند و هر ملتی برای اینکه طعم آزادی را بچشد راهش همواره راه شماست .
انتهای پیام./
کد مطلب: 308015
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...