همایش بصیرت افزایی معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۷
همایش بصیرت افزایی معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران روز چهارشنبه سوم مهرماه با محوریت «عوامل زندگی و معاش خوب از منظر امام سجاد (ع)» با حضور معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد برگزار شد.
همایش بصیرت افزایی معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد برگزار شد
 
 به گزارش «ایثار»، همایش بصیرت افزایی معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد روز چهارشنبه سوم مهرماه، با محوریت «عوامل زندگی و معاش خوب از منظر امام سجاد (ع)» به مناسبت فرارسیدن روز شهادت این امام بزرگوار با حضور معاون فرهنگی و آموزشی، مدیران کل و کارکنان این حوزه در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.
حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد با اشاره به وصیت امام سجاد (ع) به فرزندش در خصوص عوامل زندگی و معاش خوب اظهار داشت: طبق این روایت، هوشمندی، واقع‌نگری، آمادگی برای پرداخت هزینه و عدل ازجمله ویژگی‌های زیستی خوب و مناسب است که در زندگی سازمانی نیز به درک و عمل به این خصیصه‌ها نیاز داریم.
وی ضمن تاکید بر پویایی و فعالیت تمامی حوزه‌های معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد با توجه به محدودیت‌های اعتباری خاطرنشان کرد: مدیران و همکاران ما در این معاونت، باوجود تمامی محدودیت‌ها، اقداماتی مناسب انجام دادند که عملکرد آن نیز مشهود و قابل رویت است.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد با ارائه آمار و تشریح عملکرد این معاونت در تمامی حوزه‌ها اظهار داشت: باوجود تمامی قوت‌ها، نیازمند برنامه‌ریزی بهتر به تناسب محدودیت‌های مالی و جلب مشارکت سایر دستگاه‌ها هستیم و امیدواریم بتوانیم قدم‌های بهتری برداریم.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 308049