داخلی صفحه گیلان خبر
 
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان :
حمله به آرمان‌های انقلاب هدف مستکبران است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۷
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان حمله به آرمان‌های انقلاب اسلامی را هدف مستکبران دانست و گفت:ایران اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) توانست شاخ غول استکبار را شکسته و آن را مغلوب کند.
 
به گزارش ایثار گیلان و به نقل از پایگاه خبری خط قرمز ، آیت‌الله رسول فلاحتی در مراسم رژه نیروهای مسلح استان گیلان در رشت ضمن گرامیداشت فرارسیدن ایام هفته دفاع مقدس اظهار کرد: ملت ایران در دوران دفاع مقدس با تمام وجود در برابر هجمه مستکبران ایستادگی کرده و اجازه تجاوز به میهن را ندادند.

وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی سبب امیدواری بسیاری از ملت‌های جهان شده بود، گفت:دشمنان در دوران دفاع مقدس تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی به کار گرفت اما نمی‌دانست که این انقلاب از جانب خداوند متعال حمایت می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان حمله به آرمان‌های انقلاب اسلامی را هدف مستکبران دانست و افزود:ایران اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) توانست شاخ غول استکبار را شکسته و آن را مغلوب کند.

امام‌جمعه رشت با اشاره به درس‌های دوران دفاع مقدس بیان کرد:دفاع مقدس به ما آموخت که مقاومت و ایستادگی تنها راه پیروزی بر مستکبران است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اعلام اینکه امروز کشورهایی مانند یمن و همچنین مسلمانان مظلوم کشمیر خود را تابع انقلاب اسلامی می‌دانند،گفت:امروز دشمنان انقلاب اسلامی می‌دانند که نمی‌توانند در برابر عظمت ملت ایران ایستادگی کنند.

فلاحتی انقلاب اسلامی را الگوی ملت‌های مظلوم جهان دانست و افزود:رزمندگان دوران دفاع مقدس باید همواره موردتوجه مسؤولین باشند و به وضعیت آن‌ها رسیدگی شود.

انتهای پیام

لینک خبر
کد مطلب: 308103