دیدار بسیج اساتید استان با جانبازان اعصاب و روان بیمارستان سلمان یاسوج
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۷
جمعی از اساتید بسیجی دانشگاه های کهگیلویه و بویراحمد با جانبازان بستری در بیمارستان اعصاب و روان سلمان یاسوج دیدار کردند.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ؛همزمان با چهارمین روز از هفته دفاع مقدس رئیس سازمان بسیج اساتید کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از اساتید بسیجی این استان با جانبازان بستری در بیمارستان اعصاب و روان سلمان یاسوج دیدار و با اهدای گُل از آنها تجلیل کردند.
رئیس سازمان بسیج اساتید کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این دیدار ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: امنیت، آسایش و زندگی ما مرهون از خودگذشتگی شهدا، جانبازان و ایثارگرانی که در دوران هشت سال دفاع مقدس در برابر دشمن تا دندان مسلح بعثی عراق ایستادگی و مقاومت کردند.
نورمحمد علی پور ابراز داشت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و از خودگذشتگی قهرمانان جان برکفی است که جان خویش را در طبق اخلاص نهادند و با شجاعت و شهامت، دشمنان و ایادی غرب را ناکام و مایوس کردند تا ایران اسلامی اکنون اقتدار و عظمت خود را به رخ جهانیان بکشد.
وی در خصوص سرکشی از جانبازان بستری در بیمارستان اعصاب و روان سلمان شهر یاسوج نیز گفت: باتوجه به اینکه هفته دفاع مقدس با آغاز سال تحصیلی جدید مقارن شده است اکثر اساتید دانشگاه ها در کلاس های درس حاضر شده اند و امروز جمعی از آنها در این برنامه شرکت کردند.
علی پور بیان کرد: قطعا این دیدار باعث تجدید خاطرات دوران دفاع مقدس برای جانبازان و روحیه گرفتن اساتید خواهد شد و باید همواره از تلاش ها و جانفشانی های این بزرگمردان عرصه پیکار با دشمن قدردانی کرد.
وی گفت: این بازدید گام بسیارکوچکی در جهت تقدیر از جانبازان و رزمندگان دوران هشت دفاع مقدس بود و همه ما وظیفه داریم در قبال این عزیزان دین خود را ادا کنیم.
رئیس سازمان بسیج اساتید کهگیلویه و بویراحمد از رئیس و کارکنان, کادر درمانی و پزشکی بیمارستان اعصاب و روان سلمان یاسوج به خاطر خدمات رسانی مناسب به جانبازان تقدیر کرد و گفت: اکثر جانباران بستری در این بیمارستان از دست اندرکاران بیمارستان رضایت داشتند.
علی پور در خصوص مشکلات جانبازان اعصاب و روان بیمارستان سلمان یاسوج نیز گفت: بسیاری از این جانبازان از بیکاری خود و فرزندانشان و همچنین مسائل مالی و اقتصادی رنج می برند و از مسئولان گلایه دارند که جا دارد مسئولان استان ضمن دیدار با این عزیزان از نزدیک مشکلات و مسائل آنها را بررسی و اقدامات لازم را انجام دهند.
وی افزود: برخی از این جانبازان نیز مشکلات درمانی دارند که نیاز است به بیمارستان های مجهزتر اعزام شوند و مراحل درمان آنها با دقت و حساسیت بیشتری مورد توجه قرار گیرد.
در پایان این دیدار نیز اساتید بسیجی در کارگاه صنایع دستی بیمارستان اعصاب و روان سلمان یاسوج حضور یافتند و جانبازان نیز تابلوی هنری را به اساتید اهدا کردند.
کد مطلب: 308200
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...