رئیس عقیدتی و سیاسی هوانیوز ارتش شمالغرب کشور:
قدم در راه خدا گذاشتن و شهادت در راه دین و قرآن بالاترین خیر است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۷
رئیس عقیدتی و سیاسی هوانیوز ارتش شمالغرب کشور اظهارداشت: قدم در راه خدا گذاشتن و شهادت درراه دین، قرآن و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بالاترین خیر می‌باشد.
به گزارش سرویس راهیان نور خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت السلام سلطانی در دیدار با خانواده خلبان شهید  علی اشرفی افزود: امنیت و اقتدار در سایه خون با برکت شهدا و در سایه رهبر فزانه انقلاب بوده و تا آخر عمر این سرمشق را سرلوحه زندگی خود قرار خواهیم داد و ادامه دهنده راه شهدا خواهیم بود.
 
وی خاطرنشان کرد: خداوند می‌فرماید شهدا زنده اند و کسانی که در راه خدا جان میدهند زنده هستند و این بالاترین عاقبت و ختم بخیر خواهد بود و همچنین با تسلی دادن به خانواده شهید که شهیدان با اقتدا به مکتب امام حسین به بهترین ختم بخیر و عاقبت انجامیدند باید قدر دان این نعمت باشیم و پشتیبان ولایت فقیه باشیم از خداوند توفیق و طلب عاقبت بخیر وشهادت نمودندو در اخر با اهدا متن دلنوشته‌ای از طرف همرزمان شهید بزرگوار به خانواده شهید مراتب قدر دانی خود را اظهار کردند.

شایان فرمانده هوانیور شمالغرب کشور نیز در این دیدار  گفت: دفاع مقدس آموزه‌ها و تجربیات آن دوران پایه گذار عزت مداری و عزت آفرینی‌های جمهوری اسلامی ایران در تمامی عرصه‌ها شده است.

شایان افزود: اقتدار و عزت امروز جمهوری اسلامی ایران مرهون و محصول حماسه‌ها، رشادت‌ها و شهادت ها‌ی ابر مردان تاریخ ساز ایران زمین در تمامی دوران و بر ما تکلیف است که یاد شهیدان را زنده نگه داریم و ادامه دهنده راه شهیدان باشیم و به تأسی از شهدا ترسیم راه مان هم از ولایت تا شهادت است و ولایتمداری اساس کار ما می‌باشد.

اتمام پیام
کد مطلب: 308285
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...