ایثار و شهادت سد محکم در برابر دشمنان است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۹
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: فرهنگ ایثار و شهادت سدی مستحکم در برابر توطئه‌های دشمنان است.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی علی روز فراخ معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در مصاحبه با واحد خبر صدا و سیمای خراسان شمالی در خصوص طرح دیدار با 200 خانواده شهید بصورت همزمان گفت : در این طرح که کلیه مدیران دستگاه‌های اجرایی و مؤسسات در سالن اجلاس اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگرانريال گردهمایی داشتند طی یک رژه خودرویی با نمایندگان بنیاد شهید به‌صورت هم‌زمان از خانواده شهدای شهرستان بجنورد دیدار کردند.
روز فراخ درسخنان خود با تأکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: تقویت باورهای دینی و ملی که امروزه جزء اصلی‌ترین مسائل اعتقادی و فرهنگی به‌حساب می‌آید و در ردیف مهم‌ترین وظایف ماست، ازجمله مواردی است که با معرفی و تعمیق شخصیت، منزلت، عقاید و آرمان‌های ناب آن بزرگواران در سطحی فراگیر تحت تأثیر قرار می‌گیرد .
روز فراخ در ادامه افزود: نباید فراموش کرد که فرهنگ ایثار و شهادت دربردارندهٔ آثار و برکات عظیمی است که به شکل مستقیم و غیرمستقیم جامعهٔ ما را شامل می‌شود. چراکه ایثار و شهادت یکی از غنی‌ترین گنجینه‌های  ما است.
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی، با اشاره به اهمیت نهادینه‌سازی فرهنگ پژوهش، افزود: فرهنگ پژوهش با توجه به اثربخشی، بستر نهادینه‌سازی و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است.
 
کد مطلب: 308287