خانواده معظم شهدا پرچم داران معنویت در جامعه اسلامی هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۷
رئیس بنیاد بناب در دیدار با خانواده معظم شهدا گفت: خانواده معظم شهدا پرچم‌داران ترویج فرهنگ ایثاروشهادت و معنویت در جامعه اسلامی هستند.
 
به گزارش ایثازرآذربایجان شرقی از بناب، امین رفیعی فرماندار بناب به اتفاق بخشدار مرکزی و رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران این شهرستان از خانواده شهید«اصغر داداشی»و شهیده «مینا و زیبا حاجی»دیدار و تجلیل کرد .

در این دیدار فرماندار بناب ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: خانواده معظم شهدا پرچم داران ترویج فرهنگ ایثار وشهادت و معنویت در جامعه اسلامی هستند و خدمتی که این عزیزان برای نظام و انقلاب انجام داده اند با هیچ چیز قابل قیاس نیست.

با ادای احترام به ساحت مقدس شهدا گفت: اقتدار امروز حاصل ایثار شهدا و پایمردی خانواده آنان است و ما وظیفه‌داریم نسبت به پاسداشت حرمت شهدا برنامه‌ریزی و تلاش کنیم تا دستاورد‌های هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان منتقل شود.

محمد فتحی زاده رئیس بنیاد  شهید وامورایثارگران شهرستان بناب نیز در این دیدار ها گفت: دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران سعادت می‌خواهد و به‌عنوان خادم خانواده‌های شاهد و ایثارگر سرکشی به خانواده‌ها را بهترین بخش فعالیت در بنیاد شهید و امور ایثارگران میدانیم.

گفتنی است شهید «اصغر داداشی» در اول آذر 1366 در منطقه حاج عمران بر اثر اصابت تیر و شهیدان «زیبا و مینا حاجی» در بیست و دوم اسفند  سال 1366در اثر بمباران هوایی مراغه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند .

کلمات کليدی: ایثار،آذربایجان، شرقی ، بناب ، شهدا ، رفیعی ، شهادت
کد مطلب: 308321
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور