رئیس شبکه بهداشت شهرستان اردل:
فعالیت خالصانه نیروهای مسلح ادامه جهاد رزمندگان دفاع مقدس است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰
رئیس شبکه بهداشت اردل در دیدار با فرمانده سپاه ناحیه این شهرستان، فعالیت های خالصانه، جهادی و بسیجی وار نیروهای مسلح کشور را ادامه جهاد رزمندگان دوران دفاع مقدس دانست.
 
به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال وبختیاری، علی رضا رئیسی در دیدار با فرمانده سپاه ناحیه اردل،  آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت و افزود: هفته دفاع مقدس تداعی کننده 8 سال رشادت ها، ایثار و از خودگذشتگی بهترین فرزندان این مرز و بوم است که برای حفظ کیان و صلابت این کشور جان خود را فدا کردند و اجازه ندادند وجبی از خاک این کشور بدست دشمن متجاوز بعثی تسخیر شود.
رئیس شبکه بهداشت شهرستان اردل، فعالیت های خالصانه، جهادی و بسیجی وار نیروهای مسلح کشور را ادامه جهاد رزمندگان دوران دفاع مقدس دانست و گفت: مجموعه سپاه پاسداران شهرستان همیشه در کنار شبکه بهداشت و درمان بوده اند و در راستای ارتقاء وضعیت سلامت مردم هر جا که دست یاری به سوی آنها دراز کرده ایم، با روی باز و جهادگونه با ما همکاری نموده اند.
در ادامه این دیدار  سرهنگ پاسدار سید محمود موسوی، فرمانده سپاه ناحیه اردل نیز پس از تقدیر و تشکر از مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بواسطه حضور در سپاه ناحیه اردل و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: آنچه که در عمل از فعالیت ها و اقدمات مدیریت و پرسنل شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان شهرستان می بینیم، نشان دهنده روحیه بسیجی و حرکت بسیجی وار در راستای ارائه خدمات سلامت به مردم شهرستان است.
وی در بحث همکاری با شبکه بهداشت نیز افزود: علاوه بر همکاری های گذشته و در حال انجام، این آمادگی را نیز داریم که از پایگاههای بسیج محلات و نیروهای بسیجی این پایگاهها در راستای ارتقاء سلامت مردم استفاده کنیم و این پایگاهها محور کانون های مشارکت مردم در سلامت خودشان باشند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 308329
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور