زنگ مقاومت و ایثار در مدرسه بهشت آیین فارسان طنین انداز شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۶
زنگ ایثار و مقاومت در مدرسه راهنمایی بهشت آیین فارسان با حضور مسئولان شهرستان به صدا در آمد.
 
به گزارش خبرگزاری بسیج از  استان چهارمحال و بختیاری؛ زنگ ایثار ومقاومت به مناسبت هفته دفاع مقدس در واحد مقاومت بهشت آیین، با حضور مسئولین شهرستانی ازجمله جانشین فرمانده سپاه فارسان، ریاست آموزش پرورش و مسئولان بسیج دانش آموزی نواخته شد.
 در این مراسم نمادین که مقارن با هفته دفاع مقدس نیز می باشد یاد و خاطره شهیدان دوران دفاع مقدس نیز گرامی داشته شد.
سرهنگ دوم پاسدار علیرضا عربی در جمع دانش آموزان مدرسه دخترانه بهشت آیین حضور پیداکرده و ضمن به صدا درآوردن نمادین زنگ صبحگاه پپرامون اهمیت و جایگاه والای آموزش در اسلام و فرهنگ ایثار و شهادت به ایراد سخن پرداخت و علم و دانش را مایه‌ی اقتدار و قدرت آفرین دانست .
وی گفت: رشد و شکوفایی جامعه در گرو تحصیل و کسب علم جوانان انقلابی و متدین است. در دوران هشت سال جنگ تحمیلی، بسیاری از دانش آموزان، معلمان و فرهنگیان با حضور در کلاس درس ایثار و شهادت، سهم بزرگی را در دفاع از میهن اسلامی و ارزش های انقلابی برعهده گرفتند.
این مقام نظامی افزود : نسل آینده ساز کشور باید در مسیر دانش اندوزی و تعمیق بصیرت و باورهای اعتقادی بکوشند .آموزش و پرورش تلاش می کند دانش آموزانی عالم، خلاق، فعال و ولایت مدار تحویل جامعه بدهد تا بتوانند آینده ای سرشار از موفقیت را برای جامعه اسلامی ایران به ارمغان بیاورند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 308332