گرامیداشت هفته دفاع مقدس در چلیچه
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۸
همزمان با هفته دفاع مقدس، زنگ مقاومت و ایثار در واحد مادر چلیچه به صدا درآمد و دانش آموزان با برپائی نمایشگاه عکس یاد و خاطره رزمندگان را گرامی داشتند.
 
به گزارش خبرگزاری بسیج از  استان چهارمحال و بختیاری؛ همزمان با شروع سال تحصیلی جدید در مدارس سراسر کشور، در اولین روز از بهار علم و دانش و بازگشایی مدارس برای شروع سال تحصیلی جدید زنگ ایثار و مقاومت به صدا در  می آید. در همین راستا دانش آموزان دبیرستان دخترانه مادر در شهر چلیچه نیز همگام با سایر مدارس کشور زنگ ایثار و مقاومت را در مدرسه خود به صدا در آوردند و همچنین با برپائی نمایشگاه عکس دفاع مقدس در مدرسه یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.
سرهنگ پاسدار حمید یزدانی، فرمانده سپاه ناحیه فارسان در این خصوص گفت: کشور عزیز ما ایران با مقاومت و پایداری در برابر جبهه استکبار و حفظ روحیه انقلابی خود توانسته است به اقتدار و صلابت کنونی برسد. و ما با اجرای چنین برنامه هایی می خواهیم این روحیه مقاومت و روحیه انقلابی را به جوانان انتقال دهیم.
یزدانی افزود: امروز اگر این روحیه مقاومت و ایستادگی در مردم و به خصوص در دولتمردان وجود داشته باشد کشور ما در جنگ اقتصادی پیش رو نیز پیروز خواهد بود. تاریخ بارها و بارها نشان داده که با روحیه سازش در برابر استکبار هیچگاه جبهه حق پیروز نخواهد بود ام میبینیم که جبهه مقاومت در همین چند دهه با روحیه مقاومت توانسته است به اقتدار و عزت برسد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 308334
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور