داخلی صفحه گلستان خبر
 
خدمت بی‌منت اساس کار بنیاد است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰
مدیرکل بنیاد گلستان با تأکید بر رسیدگی دقیق و سریع به امورات جامعه ایثارگری اظهار داشت: خدمت بی‌منت، به‌موقع و قانون‌مند به ایثارگران از وظایف مدیران، رؤسا و کارشناسان این بنیاد است.
خدمت بی‌منت اساس کار بنیاد است
 
به گزارش ایثار واحد گلستان: اسرافیل وزیری در جلسه کارگروه توسعه مدیریت و ارزیابی عملکرد، اطلاع‌رسانی خدمات و عملکرد بنیاد را به جامعه ایثارگری مهم برشمرد و افزود: لازم است جامعه ایثارگری استان به‌طور شفاف و صحیح و با حداقل مراجعه در جریان فعالیت‌های مشمول حال خود قرار گیرند.
وی با تأکید بر اینکه مشقت کار در بنیاد آرامش و لذت به ارمغان می‌آورد گفت: همدلی و تفاهم بین کارکنان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در این صورت سختی‌ها به لذت‌بخش‌ترین کارها بین همکاران دلسوز تبدیل می‌شود.
وی ضمن تقدیر از زحمات یک‌ساله کارکنان بنیاد در کسب رتبه برتر شهید رجایی، اظهار داشت: بصیرت افزایی و تربیت نیروی انسانی سالم و متعهد و پرورش‌یافته کارآمد می‌تواند به رشد و شکوفایی یک مجموعه کمک شایانی را صورت دهد که ما در سال گذشته با کسب عنوان رتبه برتر جشنواره شهید رجایی به این مهم دست پیدا نمودیم.
وزیری با اشاره به انگیزه و اعتقاد معنوی کارکنان بنیاد بیان داشت: همه ما مدیون جانفشانی های شهدا و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس هستیم و ارائه خدمت مطلوب و کسب رضایت این عزیزان کمترین کاری است که کارکنان بنیاد می‌توانند انجام دهند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 308358