داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
برگزاری مراسم میهمانی لاله ها در هفته دفاع مقدس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۵
برگزاری مراسم میهمانی لاله ها در هفته دفاع مقدس
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، گلزار مطهر شهدای بندرعباس همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور خانواده معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان ، فرماندهان نیرهای نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم گلباران و عطرافشانی شد.
شرکت کنندگان در این مراسم با اهدای گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را گرامی داشتند و گروه موزیک ارتش جمهوری اسلامی با نواختن آهنگ های انقلابی در گلزار شهدای بندرعباس بار دیگر یاد و خاطره شهدای دوران 8 سال دفاع مقس را گرامی داشتند .
در این مراسم ناجی معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان ضمن تبریک و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت : دفاع مقدس یک تاریخ و دوره پر افتخار برای ملت و کشور عزیزما از جهات مختلف می باشد و به واسطه دفاع جانانه و پایمردی و ایثار شهدا و رزمندگان ، دفاع مقدس نامگذاری شد .
وی در ادامه گفت : ایثارگری شهدا و رزمندگان توانست کشور را در مسیر استقلال و پیشرفت قرار دهد تا جایی که امروز کشور با زعامت و رهبری مقام معظم رهبری امروز کشور می تواند در حوزه های مختلف فرهنگی و سیاسی در جهان اسلام و در حوزه سیاست بین الملل حرف جدی در مقابل استکبار جهانی داشته باشد .
این مقام مسئول تصریح کرد : نکته موثری که در این دوره می شود توجه کرد حفظ وحدت و همدلی در جامعه است و در این دوره همچون دوران دفاع مقدس نیازمند وحدت تمامی اقشار در مقابل دشمن هستیم . و با تاسی به سیره و منش شهدای عزیز که حقانیت کشور و جمهوری اسلامی اثبات نموده اند ما نیز مسیر و راه شهدای عزیز را ادامه دهیم و در این مکان مقدس با آرمانهای والای شهدای گرانقدر 8 سال دفاع مقدس عهد و پیمان می بندیم .    
شایان ذکر است پاکدامن مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان ، پیام مقام معظم رهبری را در این مراسم قرائت نمودند .
کد مطلب: 308419
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...