​خانواده‌های شهدا پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۹
استاندار چهارمحال و بختیاری در مراسم رونمایی از ماکت هواپیما، المان و تندیس امیر سرلشگر خلبان شهید نعمت‌الله اکبری سامانی گفت: امروز به چشم می‌بینیم که خانواده‌های شهدا با وجود توطئه و تفرقه‌افکنی‌ها و مشکلات موجود در جامعه پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند و راه شهدای خود را ادامه می‌دهند.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ هم‌زمان با هفته دفاع مقدس، مراسم رونمایی از ماکت هواپیما، المان و تندیس امیر سرلشگر خلبان شهید نعمت‌الله اکبری سامانی با حضور علیرضا انگیزه جانشین فرمانده پایگاه هوایی شهید بابایی اصفهان، امیر سرتیپ دوم خلبان بازنشسته سیاوش مشیری فرمانده اسبق پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی، امام جمعه شهرستان سامان، استاندار، فرمانده سپاه پاسداران استان، مدیرکل بنیاد استان، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر و سایر مسئولین استانی و شهرستانی در سالن شهید ذبیحی شهرستان سامان برگزار شد.

اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: امروز به چشم می‌بینیم که مادر شهید، همسر شهید و فرزند شهید با وجود توطئه و تفرقه‌افکنی‌ها و مشکلات موجود در جامعه پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند و راه شهدای خود را ادامه می‌دهند.

عباسی با اشاره به اینکه با شکل‌گیری انقلاب دشمنان اسلام به بهانه‌های مختلف و با شروع جنگ تحمیلی سعی در ناکامی پیروزی انقلاب داشتند، افزود: دشمنان به خوبی می‌دانستند که اگر انقلاب در مسیر و ریل توسعه بیفتد نقشه‌های آنان نقش بر آب می‌شود، به همین خاطر جنگ را آغاز می‌کنند و ناکام می‌مانند و در ادامه با تحریم و توطئه باز هم تلاش کردند که باز هم شکست خوردند.

گفتنی است در پایان این مراسم از مسئولین اجرایی و همچنین مادر امیر سرلشگر خلبان شهید نعمت الله اکبری سامانی تجلیل و قدردانی شد.
 
انتهای پیام/
 
 
 

 
کد مطلب: 308436