امروز ایران استکبار جهانی را به بازی می‌گیرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۶
فرمانده اسبق پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی گفت: کشور ایران که روزی بازیچه دست استکبار بود اکنون به جایگاهی رسیده که استکبار جهانی را به بازی می‌گیرد.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ امیر سرتیپ دوم خلبان سیاوش مشیری در آئین رونمایی از المان امیر سرلشکر خلبان شهید نعمت‌الله اکبری سامانی گفت: کشور ایران که روزی بازیچه دست استکبار بود اکنون به جایگاهی رسیده که استکبار جهانی را به بازی می‌گیرد.

سیاوش مشیری خاطرنشان کرد: تکلیف سنگینی بر عهده نیروی هوایی ارتش گذاشته شد، به طوری که خلبانان تانک‌ها و برخی اهداف دشمن را می‌زدند.

فرمانده اسبق پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی در ادامه افزود:: در سه ماه نخست جنگ تحمیلی حدود ۱۱۵ هواپیما و حدود ۹۰ خلبان را از دست دادیم، طوری که تعداد خلبانان در پایگاه همدان کم شد و از سایر پایگاه‌های هوایی، خلبان درخواست کردیم.

وی به نیرنگ‌های استکبار جهانی آمریکا اشاره و تصریح کرد: تعداد رزمندگان ارتش، تمام فتنه‌های دشمن با پشت‌گرمی مردم بصیر و هدایت مقام معظم رهبری از بین خواهد رفت.

مشیری در خصوص مانور مشترک سپاه و ارتش، عنوان کرد: تا زمانی که با یکدیگر منسجم باشیم و وحدت خود را حفظ کنیم، کسی نمی‌تواند آسیبی به ما وارد کند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 308438