داخلی صفحه بوشهر خبر
 
تجدید میثاق مسئولان، فرماندهان و بسیجیان بوشهر با آرمان‌های شهدا والامقام
تاریخ انتشار : جمعه ۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۰
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس استاندار، مسئولان دستگاه‌های اجرایی، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان استان بوشهر با حضور در گلزار شهدای شهر بوشهر، با آرمان‌های شهیدان والامقام تجدید میثاق کردند.
تجدید میثاق مسئولان، فرماندهان و بسیجیان بوشهر با آرمان‌های شهدا والامقام
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در این آیین گفت: شهیدان ثابت کردند با سلاح ایمان، تقوا و کمترین امکانات اما با توکل بر خدا و توسل به انبیا می‌توان بزرگ‌ترین سلاح‌های دشمن را از بین برد.
مدیرکل بنیاد بوشهر افزود: بعد از گذشت ۴۰ سال و در گام دوم انقلاب استراتژی ایران اسلامی منتشر می‌شود و این اقتدار ایران اسلامی در نشست‌های بین‌المللی و جهانی باعث می‌شود همه در مقابل خواسته‌های انقلاب اسلامی و دولتمردان این نظام به‌زانو درآیند.
وی بابیان اینکه شهدا حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولان دارند، تصریح کرد: امنیت و آرامش امروز از فداکاری حماسه‌سازان 8 سال دفاع مقدس است که با آنان در هفته دفاع مقدس تجدید میثاق می‌کنیم.
تشکری جایگاه این استان در عرصه ایثار و شهادت را مورداشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: استان بوشهر 2 هزار و 121 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر نیز گفت: ایثارگران اعم از شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس حماسه‌های باورنکردنی خلق کردند حماسه‌هایی که در ابعاد مختلف می‌توان ساعت‌ها از عملیات‌ها و حماسه‌های باورنکردنی و ظفرمندانه و غرورآفرین غرب و قله‌های کردستان تا خیابان‌های تف دیده خوزستان و تا آب‌های نیلگون خلیج‌فارس در زمین، هوا و دریا ذکر حماسه‌آفرینی کرد.
سردار علی رزمجو افزود: رزمندگان اسلام با رمز اسماء الله با توکل بر خدا و پیروی از امام راحل در مقابل دشمن ایستادند و با خون خود حماسه‌ها آفریدند و آرمان‌های امام و انقلاب اسلامی را تحقق بخشیدند.
وی بیان کرد: شهدا با خون خود از خیمه‌گاه انقلاب اسلامی که دارای ویژگی‌های خیمه‌گاه امام حسین (ع) در صحرای کربلاست دفاع کردند امروز نیز ما باید از خیمه‌گاه انقلاب سلامی و مرزهای این کشور دفاع کنیم همان‌طور که تاکنون نیز مردم ایران و خدمتگزاران آنان در عرصه‌های مختلف وفاداری خود را به‌نظام ثابت کرده‌اند.
رزمجو گفت: شهدا با ایثار جان خود حرکتی اقتدار آفرین و عزت‌آفرین در کشور خلق کردند و بعد از ۴۰ سال از انقلاب اسلامی با همه فراز و نشیب‌ها و نابسامانی‌ها بر امواج پرتلاطم توطئه‌ها کشتی انقلاب عزتمندانِ و مقتدرانه معادله‌های سیاسی قدرت‌ها را برهم زده است.انتهای پیام/
کد مطلب: 308474
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...