داخلی صفحه تهران خبر
 
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
۱۹ هزار گلزار شهدا گلباران و عطرافشانی می شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ از گلباران و عطر افشانی همزمان ۱۹ هزار گلزار شهدا در سراسر کشور با حضور مسئولان و خانواده های شهدا و ایثارگران خبر داد.
۱۹ هزار گلزار شهدا گلباران و عطرافشانی می شود
 
به گزارش «ایثار تهران»، نادر نصیری در مصاحبه با رادیو گفت و گو ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: با همه تلاش های دولتمردان برای کاهش مشکلات و بهبود وضعیت ایثارگران اما صادقانه می گویم هنوز در مقابل خدمات ارزشمند آنها جای کار داریم.
وی با اشاره به اینکه یاد شهدا به تعبیر مقام معظم  رهبری، یادبود ارزش های انسانی و اسلامی است افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در کنار سازمان ها و نهادهای فرهنگی از جمله سپاه برنامه های متعدد و متنوع فرهنگی در این زمینه دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ ادامه داد: ما به عنوان مسئول کمیته ایثارگران ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در کنار دستگاه های مربوطه برنامه های متعددی از جمله یادواره های شهدا، تجلیل از ایثارگران، نامگذاری و تحویل تابلوی خیابان ها با همکاری شهرداری، مسابقات متعدد فرهنگی، ورزشی و قرآنی و مراسم زنگ ایثار در مدارس را با مشارکت آموزش و پرورش برگزار می کنیم.
وی گفت: یکی از مهم ترین برنامه های کشوری و سراسری در این هفته، گلباران و عطر افشانی همزمان ۱۹ هزار گلزار شهدا در سراسر کشور با حضور مسئولان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است که در شهر تهران نیز در مکان گلزار شهدای بهشت زهرا برگزار خواهد شد.
نصیری افزود: امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی فرمودند «هرچه انقلاب اسلامی دارد از برکت مجاهدت شهدا و ایثارگران است»، ما نیز به بهانه این ایام با حضور در مزار متبرک شهدا با مقام عظمای ولایت تجدید بیعت و میثاق می کنیم تا به جوانان بگوییم که شهدا دنبال ارزش های انسانی و اسلامی بودند و کمترین وظیفه ما ترویج این ارزشهاست.
انتهای پیام/
کد مطلب: 308497
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...