​دفاع مقـدس مایهٔ عزت و سـربلندی نظام است
تاریخ انتشار : شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۴
معاون اجتماعی سپاه حضرت قمر بنی ھاشم (ع) استان در یادواره شهدای بخش میانکوه ھشت سال دفاع مقـدس را مایهٔ عزت و سـربلندی نظام دانست.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ یادواره شهدای بخش میانکوه با حضور معاون فرهنگی بنیاد شھید و امور ایثارگران استان، رئیس بنیاد شھرستان، فرماندهی سپاه ناحیه شھرستان، معاون اجتماعی سپاه حضرت قمر بنی ھاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری و دیگر مسئولین و همچنین خانواده معظم شهدا و ایثارگران و آحاد مردم در سالن ورزشی بسیج شھر سرخون برگزار شد.

 در مراسم گرامیـداشت یـاد و خـاطره شهدای بخش میـانکوه، معاون اجتماعی سـپاه حضـرت قمر بنی ھاشم اسـتان گفـت: هفته دفـاع مقـدس را بایـد همیشه گرامی بـداریم زیرا مردم ایران در ایـن دوران بـه جهانیان ثـابت کردنـد که همواره مـدافع ارزش‌های انقلابشان هستند.

 وی افزود: ملت مـا در جنـگ تحمیلی به همگان نشان دادنـد که با مقاومت و ایسـتادگی، به دشـمنان اجازه نخواهند داد که حتی یک وجب از خاک میهن اسلامی را به دست آورند.

در ادامه سرهنگ جمشـیدی ھشت سال دفاع مقـدس را مایهٔ عزت و سـربلندی نظام دانست و گفت: بایـد جان‌فشانی ھای شهدا در این دوران به نحو مطلوبی برای آحاد جامعه بازگو شود تا از سیره و منش آن‌ها برای داشتن زندگی موفق الگوبرداری کنند.

جمشیدی همچنین هفته دفـاع مقـدس را فرصـت مغتنم برای اجرای برنـامه ھـای ترویجی برشـمرد و افزود: مسـئولان بـا ارتقـای کیفیت این برنـامه ھا می‌توانند در انتقال ارزش‌ها و فرهنگ ایثار و شهادت به آحاد جامعه موفق باشند.

گفتنی است: بخش میانکوه ار توابع شهرستان اردل است که 30 شهید تدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

انتهای پیام/
کد مطلب: 308538
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...