امام جمعه ملکان:
عزت نظام به برکت خون شهداست
تاریخ انتشار : شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴
امام جمعه ملکان در دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران گفت: عزت و اقتدار نظام اسلامی به برکت خون شهدا و ایثارگران است.
 
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از ملکان، پنجشنبه 4 مهر 1398  حجت الاسلام والمسلمین حافظ زمانی امام جمعه ملکان به همراه محمدباقر خانی فرماندار، احمد ترابی رئیس شورای شهر و رسول دیانتی رئیس بنیاد با خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان در هفته دفاع مقدس دیدار کرد.
زمانی در این دیدار گفت: عزت و اقتدار نظام اسلامی ایران به برکت خون شهدا و ایثارگران است و با گرامیداشت هفته مقدس که یادآور ایثار و جانفشانی شهدا و ایثارگران است، این فرهنگ در جامعه زنده خواهد ماند.
وی افزود: شهدا و ایثارگران دفاع مقدس به حدی از بلوغ فکری و عقیدتی رسیده بودند که جان خود را در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی فدا کردند تا این انقلاب بتواند با ریشه های قوی ادامه حیات داده و در دنیا به اقتدار و عزت برسد.
امام جمعه ملکان گفت: شهدا بهترین درک را از انقلاب اسلامی و حفاظت از دستاوردهای آن داشتند و در این راه با ایثارگری و شهادت خود به دنیا و استکبار فهماندند که جوانان این کشور نمی گذارند دشمن به اهداف پلید خود برسد.
رسول دیانتی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران ملکان نیز در این دیدارها گفت: شهدا سرمایه های معنوی کشور محسوب می شوند و این نظام اسلامی ایران با خون هزاران شهید شکل گرفته است و همیشه باید یادشان گرامی و زنده نگه داشته باشد.
گفتنی است، با خانواده مکرم شهیدان «جواد بیرامی» و «محمد حسین قلیزاده» و «فرهاد مراداسلامی» و جانباز 70 درصدر «علی عیدومی» دیدار و گفتگو شد.
انتهای پیام/
 
کلمات کليدی: ایثار. آذربایجان، شرقی. ملکان. دیدار، هفته دفاع مقدس
کد مطلب: 308550