داخلی صفحه کرمان خبر
 
مدیرکل بیناد کرمان:
اهمیت گرامی داشت هفته دفاع مقدس به‌اندازه خود دفاع مقدس است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان کرمان به مناسبت هفته دفاع مقدس، در برنامه تلویزیونی شب‌های کرمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا والا مقام ، اهمیت گرامی داشت هفته دفاع مقدس به‌اندازه خود دفاع مقدس دانست.
اهمیت گرامی داشت هفته دفاع مقدس به‌اندازه خود دفاع مقدس است
 
 به گزارش ایثار کرمان، احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیادشهیدو امور ایثار گران استان کرمان چهارشنبه 3 مهرماه 95  در برنامه تلویزیونی شب‌های کرمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا والا مقام ، گفت: اهمیت گرامی داشت هفته دفاع مقدس به‌اندازه خود دفاع مقدس است و این هفته یادآور مظلومیت ملت ایران در برابر دشمن کاملا ‌مسلح است.
وی در ادامه افزود: دشمن در روزهای آغازین تجاوز خود به سرزمین ما، حجم وسیعی از آن را به اشغال درآورد و تصور می‌کرد که ظرف 3 روز خوزستان و ظرف یک هفته تهران را فتح خواهد کرد اما جوان‌های این مرزوبوم با پیروی از فرامین امام خمینی (ره) و با سلاح ایمان در مقابل آن‌ها ایستادند و آن‌ها را وادار به عقب‌نشینی کردند.
گروئی با اشاره به اینکه هشت سال دفاع مقدس مجالی بود برای ظهور بخشی از ارزش‌های ناب ایرانی و اسلامی، خاطرنشان کرد: ایثار و گذشت از منافع فردی برای حفظ انقلاب و درعین‌حال توجه به کرامت انسانی، از آرمان‌های بلند رزمندگان اسلام بوده است. رزمندگان دفاع مقدس نه‌تنها عدالت را سرلوحهٔ خود قرار داده بودند، بلکه با نثار جان خود، از عدالت فراتر رفته بودند.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 308572