داخلی صفحه گلستان خبر
 
دفاع مقدس حادثه‌ای الهی و از معجزات انقلاب بود
تاریخ انتشار : شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۳
فرمانده ناحیه مقامت بسیج سپاه آق‌قلا اظهار کرد: دفاع مقدس حادثه‌ای الهی و از معجزات انقلاب بود که استقلال عزتمندی و فخرآفرینی را برای مردم قهرمان ایران به ارمغان آورد.
دفاع مقدس حادثه‌ای الهی و از معجزات انقلاب بود
 
به گزارش ایثار واحد گلستان؛ سرهنگ پاسدار علی ضیایی، فرمانده ناحیه مقامت بسیج سپاه آق‌قلا در سومین یادواره شهدای روستای انبار تپه شهرستان آق‌قلا گفت: سلام بر آن‌هایی که از نفس افتادند تا ما از نفس نیفتیم قامت راست کردند تا ما قامت خم نکنیم به خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم.
فرمانده سپاه آق‌قلا ادامه داد: دفاع مقدس حادثه‌ای الهی و از معجزات انقلاب بود که استقلال عزتمندی و فخرآفرینی را برای مردم قهرمان ایران به ارمغان آورد.
ضیائی افزود: دوران دفاع مقدس ما جز توکل به خداوند و توسل با ائمه اطهار هیچ‌چیز نداشتیم و انقلاب اسلامی ما امروز به جهان صادرشده است و قدرت و نفوذ منطقه‌ای ما در جهان اسلام فوق‌العاده است.
فرمانده سپاه آق‌قلا خاطرنشان کرد: با نیروی ایمان و توکل به خدا و ایستادگی و مقاومت می‌توان به استکبار جهانی غلبه کرد و او را به‌زانو درآورد، پس باید در مقابل استکبار ایستاد و مقاومت کرد و پیشرفت نمود.
 در پایان این مراسم به‌رسم یادبود از خانواده شهیدان هشت سال دفاع مقدس شهید بمانعلی بخشیدوخت و شهید ملنگ شفیع زاده تجلیل شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 308582
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...