داخلی صفحه بوشهر خبر
 
همایش اسوه‌های ایثار و مقاومت در دشتی برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۰
به مناسبت هفته دفاع مقدس همایش اسوه‌های ایثار و مقاومت با حضور مسئولین، بسیجیان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در مصلای بزرگ امام خامنه‌ای شهر خورموج برگزار شد.
همایش اسوه‌های ایثار و مقاومت در دشتی برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، غلامعلی کفاش مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس هفته تجلیل از حماسه‌آفرینی‌های رزمندگان اسلام، خانواده معظم شهدا و همه‌کسانی که در این ۸ سال افتخارآفرینی کردند است.
وی افزود: امروز امنیتی که ما در منطقه داریم مرهون حماسه‌آفرینی‌ها و ایثارگری رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس است.
کفاش بابیان اینکه امنیت و سلامت دو نعمت بزرگ است که باید قدردان آن باشیم، ادامه داد: در حوزه امنیت به برکت خون شهدا و رهبری حکیمانه امام راحل و مقام معظم رهبری الحمدالله نظام در امنیت پایدار است.
وی خاطرنشان کرد: در هشت سال دفاع مقدس دشمنان می‌خواستند ملت ما را به‌زانو دربیاورند و ایران را ساقط کنند ولی همه دیدن که نقشه‌های آن‌ها نقش بر آب شد و آنان شکست خوردند.
کفاش ادامه داد: اگر امروز می‌بینیم مجهزترین پهباد دشمن که به حریم دریایی ما تجاوز کرد با سلاح بومی ساقط شد به برکت ایثارگری حماسه‌های رزمندگان است.
وی بابیان اینکه اقتدار موشکی ما به‌واسطه دفاع مقدس است، ادامه داد: بافرهنگ دفاع مقدس می‌توانیم در جبهه‌ها موفق شویم و با الگو گیری از دفاع مقدس در جنگ اقتصادی موفق باشیم.
کفاش گفت: همه مردم مثل دفاع مقدس به دولت و مجلس کمک کنند تا نظام موفق باشد و در دوران دفاع مقدس بزرگ‌ترین سلاح ما قرآن، تقوا و ایمان بود.
وی یادآور شد: امروز نیروهای مسلح ما در اوج اقتدار هستند و همین سلاح‌های بومی است که دشمن نمی‌تواند گوشه چشمی به کشور ما داشته باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 308638