داخلی صفحه گلستان خبر
 
رئیس‌کل دادگستری گلستان عنوان کرد:
اجازه نمی‌دهیم کسی نام شهدا را از کوچه‌ها بردارد
تاریخ انتشار : شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۸
رئیس‌کل دادگستری استان گلستان گفت: همه ما مدیون شهدا هستیم و اجازه نخواهیم داد کسی نام شهدا را از کوچه‌های ما بردارد.
اجازه نمی‌دهیم کسی نام شهدا را از کوچه‌ها بردارد
 
به گزارش ایثار واحد گلستان؛ هادی هاشمیان در همایش تجلیل از ایثارگران دستگاه قضایی استان اظهار داشت: هیچ ملتی به‌اندازه ما مدیون جوانان خود نیست، جوانانی که در طول 8 سال دفاع مقدس، تا پای جان از این مرزوبوم دفاع کردند.
وی بابیان این‌که تعداد زیادی از شهدای ما جوانان کمتر از 20 سال بودند افزود: همه ما مدیون شهدا هستیم و اجازه نخواهیم داد کسی نام شهدا را از کوچه‌های ما بردارد.
هاشمیان گفت: اطاعت از ولایت وجه مشترک وصیت‌نامه همه شهداست بنابراین اگر امروز هم می‌خواهیم به سرمنزل نجات برسیم و به شهدا ادای دین کنیم باید پیرو ولایت باشیم.
رئیس‌کل دادگستری گلستان افزود: یادواره‌های شهدا فرصتی برای تجدید پیمان با شهدا و ادای احترام به خانواده‌های شهدا و ایثارگران است.
وی با تأکید بر این‌که دفاع و جهاد همچنان ادامه دارد، افزود: جهاد امروز ما در دستگاه قضایی خدمت به مردم و رسیدگی عادلانه و سریع به پرونده‌ها و تحقق عدالت است.
هاشمیان با اشاره به این‌که بیش از 650 تن از کارکنان دستگاه قضایی استان و سازمان‌های تابعه از خانواده‌های ایثارگران هستند، گفت: حضور این افراد سلامت دستگاه قضایی استان را تضمین می‌کند.
انتهای پیام/ 
کد مطلب: 308681
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...