داخلی صفحه بوشهر خبر
 
امنیت و آرامش کشور به برکت خون شهدا حاصل‌شده است
تاریخ انتشار : شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۶
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تنگستان امنیت و آرامش کنونی حاکم بر کشور را مرهون ازخودگذشتگی و جان‌فشانی شهدای گران‌قدر دانست و گفت: یاد شهدا را باید همواره زنده نگه داشت.
امنیت و آرامش کشور به برکت خون شهدا حاصل‌شده است
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، محمد دهدار در دیدار با خانواده‌های شهیدان والامقام «ناصر شاهنده پور» و «حمید انبارکی» و جانباز 70 درصد «عبدالحسین مرادی» با تجلیل از صبر و استقامت خانواده‌های شاهد و ایثارگر، افزود: خانواده معظم شهدا و ایثارگران چشم‌وچراغ این نظام هستند، این عزیزان بزرگ‌ترین سرمایه یعنی عزیزان خود را برای این انقلاب تقدیم کرده‌اند و این قابل‌تقدیر است.
وی دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران را وظیفه همه مسئولین نظام دانست و تصریح کرد: دیدار با این خانواده از وظایف ذاتی ماست و نسبت به شهدا و ادای دین به صبر و مجاهدت‌های خانواده شهداست که عزیزان خود را درراه زنده نگه‌داشتن ارزش‌های اسلامی فدای انقلاب کردند.
رئیس بنیاد تنگستان بابیان اینکه دفاع از آرمان‌ها و اهداف شهدا وظیفه‌ای بر دوش همه مسئولان و اقشار مختلف جامعه است، خاطرنشان کرد: ملت عزیز ایران با درس‌آموزی از ایثارگران، راه شرف و ایستادگی را استمرار بخشیدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 308706