داخلی صفحه قزوین خبر
 
مدیرکل بنیاد استان قزوین:
فرهنگ شهدا تنها راه پیروزی است
تاریخ انتشار : شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۱
فرهنگ شهدا تنها راه پیروزی است و اگر می‌خواهیم پیروز باشیم باید به شهدا متوسل شویم.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در جلسه شورای معاونین با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی که به مناسبت هفته‌ی دفاع مقدس صادر شده بود، گفت: مقام معظم رهبری در پیام خود یاد و نام شهیدان را مایه‌ی سربلندی ملت و نشانه‌ی راه به سوی پیروزی دانستند که این مهم بیانگر این مطلب است که فرهنگ شهدا تنها راه پیروزی است و اگر می‌خواهیم پیروز باشیم باید به شهدا متوسل شویم.
وی با اشاره به بخش دیگری از این پیام در رابطه با تکریم نام شهیدان، افزود: اگر نام و یاد شهدا در لایه‌های مختلف جامعه نهادینه شود بسیاری از مشکلات حل خواهد شد چرا که منشا این مشکلات فاصله گرفتن ما از فرهنگ شهید و شهادت است.
حقایق‌پور با بیان اینکه امروز در سخت‌ترین شرایط جنگ اقتصادی به سر می‌بریم، گفت: همه‌ی ما باید با الگوبرداری از شهدای دوران دفاع مقدس و مقاومت مردم، در برابر هجمه‌های متعدد دشمنان ایستادگی کرده تا از این شرایط عبور کنیم.
گفتنی است در این جلسه هریک از اعضا در رابطه با وضعیت دانشجویان شاهد و ایثارگر، جایگزینی حق مراقبت‌های والدین شاهد، وضعیت پروژه مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی و چگونگی ارایه مشاوره‌های حقوقی و طلاق در مرکز مشاوره به بحث و تبادل نظر پرداختند.
کد مطلب: 308855