داخلی صفحه قزوین خبر
 
با صدور پیامی،
مدیرکل بنیاد قزوین هفته دفاع مقدس را گرامی داشت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین طی پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، در متن پیام غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
هفته دفاع مقدس یادآور حماسه‌های جاویدان شهدا، جانبازان و آزادگان و صبوری و استقامت ملت بزرگ و قهرمان ایران است که 8 سال در مقابل تمامی زورمردان و متجاوزان جهان ایستادند و با ایثار خود، زمینه‌های رشد و شکوفایی کشور را تا به امروز فراهم ساختند.
بر همگان روشن است که دلیل پیروزی رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس، چیزی جز روحیه ایثار و شهادت نبود، روحیه‌ای که در شرایط جنگ اقتصادی امروز بیش از هر زمان دیگری به آن نیازمندیم و باید تلاش کنیم با نهادینه کردن این روحیه در لایه‌های مختلف جامعه، رافع بسیاری از مشکلات باشیم.
این ایام فرصتی است تا با بازخوانی و مرور خاطرات تلخ و شیرین دوران جنگ تحمیلی، حماسه‌ها و دلاورمردی‌های شهدا و ایثارگران برای جوانان و کسانی است که آن دوران را درک نکرده اند، بازگو شود تا بدانند امنیت و آرامش کنونی حاصل ایثار و از خودگذشتگی این عزیزان است.
اینجانب فرارسیدن هفته دفاع مقدس را بر همه‌ی مردم انقلابی و همیشه در صحنه‌ی استان قزوین، به ویژه خانواده‌های معظم و معزز شاهد و ایثارگر تبریک عرض نموده، امیدوارم در کنار دیگر مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی، در پناه صبر و مقاومت آنان افتخار خدمتگزاری و ترویج فرهنگ جاودانه‌ی ایثار و شهادت را کسب نموده و همواره قدردان تلاش و ایثارشان باشیم.
غلامرضا حقایق‌پور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
کد مطلب: 308858