به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
دیدار با خانواده شهید اصغر تاجی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۲
همزمان با هفته دفاع مقدس جمعی از دانش آموزان عضو طرح شهید بهنام محمدی با خانواده معظم شهید اصغر تاجی دیدار و گفتگو کردند.
 
به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس، سر کشی از خانواده معظم  شهید اصغر تاجی با حضور جمعی از دانش آموزان طرح شهید بهنام محمدی و مسئولین حوزه دانش آموزی شهید مطهری ناحیه یک انجام شد.
در این دیدار صمیمی پدر شهید از خاطرات فرزند 16 ساله شان که عازم جبهه شدند گفت و رسالت امروز ما را تلاش برای حفظ نظام و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا بیان کرد.
مسئول حوزه بسیج دانش آموزی ناحیه یک شهرکرد نیز در این دیدار، خانوداه شهدا را ذخایر جامعه د انست زیرا خانواده شهدا از جگر گوشه خود در راه اسلام گذشتند و عزیزان خود را تقدیم انقلاب کردند.
وی با تأکید بر ضرورت درس گیری از خانواده معظم شهدا، اظهار کرد: شهدا رفتند تا ادامه دهنده راه امام حسین (علیه السلام ) و زنده نگه داشتن رسالت امام حسین (علیه السلام ) که همان امر به معروف و نهی از منکر است باشند و مانیز باید ادامه دهنده راه شهدا و اجرا کننده امر به معروف و نهی از منکر باشیم .
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به رسالتی که شهدا برگردن ما نهاده اند، باید همچون شهیدان، مطیع اوامر ولی فقیه زمان خود باشیم.

انتهای پیام/
کد مطلب: 308909