داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
برگزاری جلسه حوزه معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۲
برگزاری جلسه حوزه معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، جلسه حوزه معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان روز شنبه 6 مهرماه 98 در اتاق فکر این اداره کل با قرائت تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و قسمتی از وصیت نامه شهید معظم سردار حاجبی برگزار گردید .
پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید استان گفت : از اوایل انقلاب و در دوران 8 سال دفاع مقدس 1500 شهید که از این تعداد بیش از 175 نفر دانش آموز و دانشجو بسیجی بودند که به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافتند تا به فیض شهادت نائل شدند .
وی به منظور تجلیل و ارج نهادن به مقام والای شهدا ، ایثارگران و رزمندگان در مسائل فرهنگی جزء اصلی ترین برنامه قرار دارند و بنابر این آن چیزی که مهم است این است که آرمان ها و اهداف شهدا و ایثارگران باید زنده بماند و زنده بودن این راه است که ضامن استقلال و امنیت ما را تامین می کند و لازم است در زمینه فرهنگی طرح نوین داشته باشیم و این هدف را باید با جدیت دنبال کنیم .
این مقام مسئول اظهار داشت : خداوند ارزش شهدا و شهادت را به بهترین بیان در قرآن کریم آورده است که برجسته ترین اخلاق و شناساندن آرمانهای والای شهدا به نسل جوان ضروری است .
وی گفت: شهادت یک فرهنگ قرآنی است و پیروی و حمایت از ولایت فقیه و رهبری مهمترین وصیت شهداست و شهدا مظهر قدرت و عزت ایران اسلامی هستند و این جلسه با تصویب مصوباتی خاتمه یافت . 
انتهای پیام ./
کد مطلب: 308994
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...