داخلی صفحه قم خبر
 
​ حل مشکلات درمانی مساعدت مجموعه سلامت استان را می طلبد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۸
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم در دیدار با ریاست جدید دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به شرایط جانبازان و والدین شهدا تاکید کرد: حل مشکلات درمانی خانواده معظم شهدا و ایثارگران مساعدت مجموعه سلامت استان را می طلبد.
​ حل مشکلات درمانی مساعدت مجموعه سلامت استان را می طلبد
 
به گزارش ایثار واحد استان قم،  سردار سید جواد هاشمی در این دیدار ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس و آرزوی موفقیت برای دکتر قدیر خاطر نشان کرد: متاسفانه امروز با مشکلات مختلفی در زمینه درمان جانبازان و خانواده شهدا روبرو هستیم.
 وی ادامه داد: لذا با توجه به شرایط خاص جانبازان و خانواده معظم شهدا مساعدت مجموعه بهداشت و درمان  را می طلبد تا از مشکلات موجود بر سر راه خدمت در عرصه سلامت برای جامعه ایثارگران استان کاسته شود.
سردار هاشمی بیان داشت: تمدید قرار داد بیمارستانها، مراکز درمانی، داروخانه ها و سایر مراکز کلینیکی و پارا کلینیکی در راستای تامین سلامت این جامعه معظم ضروری است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این دیدار ضمن خیرمقدم به مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران تاکید کرد: آمادگی داریم تمام قد درخدمت جانبازان و خانواده معظم شهدا باشیم و از آنچه در توان داریم دریغ نخواهیم داشت.
دکتر قدیر ادامه داد: حضور شما در این مجموعه و ابراز لطف شما یادگار هشت سال دفاع مقدس مایه دلگرمی ما در خدمت به جامعه به ویژه جامعه ایثارگران است.
کد مطلب: 309088