داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۰
برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز یکشنبه 7 مهرماه 98 جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان با حضور مدیرکل و اعضای شورای معاونین در اتاق فکر این اداره کل برگزار گردیددر این جلسه مسئول صندوق قرض الحسنه شاهد و ایثارگر گزارشی از روند پرداخت وامهای قرض الحسنه به خانواده های شاهد و ایثارگر ارائه و سپس پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان طی سخنانی گفت : وقتی سخن از ایثار و شهادت طلبی دوران پیروزی انقلاب به ویژه دوران ماندگار و غرور آفرین 8 سال دفاع مقدس به میان می آید زبان آدمی در بیان آن عاجز است ، در این عرصه به قدر تشنگی وارد شده ایم . و آب طلبیده ایم که آب دریا را اگر نتوان کشید هم به قدر تشنگی باید چشید .
وی گفت : فرهنگ ایثار و شهادت و جبهه ی غالب آموزه های دینی است و روحیات حق طلبانه و فطرت پاک مردم ایران منطبق بر دستورات اسلام است . لذا بیان و روایت خاطرات دوران دفاع مقدس چه از دیدگاه ملی و چه از دیدگاه مذهبی باعث ترغیب مردم در جهتت ارج نهادن به فرهنگ ارزشمند شهادت می شود . مردمی که سالهاست زیر علم امام حسین (ع) ، سینه می زنند و دانش آموخته ی مکتب عاشورا است . بی گمان قوه ی تشخیص سره از ناسره را دارند.
این مقام مسئول تصریح کرد : مرور زندگینامه ، بازگویی ، حدیث افلاکیان و حماسه آفرینی آنها چنان شوری در دلها برپا می کند که قلم از بیانش عاجز است در خاتمه جلسه با تصویب مصوباتی به پایان رسید .
کد مطلب: 309138
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...