داخلی صفحه کرمان خبر
 
آیین نکوداشت ایثارگران صدا و سیمای کرمان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۱
همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس ،آیین نکوداشت ایثارگران صدا و سیمای مرکز کرمان برگزار شد.
آیین نکوداشت ایثارگران صدا و سیمای کرمان
 
به گزارش ایثار کرمان، ظهر امروز یکشنبه 7 مهرماه 98 آیین نکوداشت  تجلیل از ایثارگران صداوسیما مرکز کرمان با حضور  غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ، احمد علی رمضانی مدیرکل صداوسیما مرکز استان و احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیادشهیدو امور ایثارگران استان در محل مرکز صداوسیما استان برگزار شد.
مدیرکل بنیادشهیدو امور ایثارگران استان کرمان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، روحیه ایثارگری را راه حل مقابله با دشمن دانست و افزود:حفظ و ترویج روحیه ایثار و گذشت در جامعه لازمه غلبه بر دشمنان کنونی است.
وی در ادامه افزود: حمله امروز دشمن مانند هشت سال دفاع مقدس نیست، آن زمان دشمن به خاک ما حمله ور شد، و تمام محاسبات دشمن را پیروز نشان میداد و هیچ کس فکرش را هم نمیکرد که ایرانی ها با ایثار و از خودگذشتگی مقابل دشمن ایستادگی کنند و او را از پای در آورند، و امروز دشمن با حمله به عقاید می خواهد این روحیه ایثار و از خود گذشتگی را از بین ببرد.
 علی رمضانی مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان هم؛ افزایش روزافزون قدرت اسلام و ذلت بیشتر دشمنان، را مرهون ایثارگری‌های رزمندگان دانست و افزود: ایثارگران صاحبان واقعی انقلاب هستند و این وظیفه آنان را دوچندان می‌کند.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 309190
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...